Alhoewel ik nog niet helemaal klaar ben, is het me goed bevallen in 2023 om een maandoverzicht te maken in ongeveer 9 foto's. Het album voor 2024 heb ik alvast voorbereid: een hanger gemaakt voor de buitenkant en een "dashboard" pagina als kick off.
Aangestoken door de ECD groep op facebook heb ik ook mijn oude voorraadje krimpfolie tevoorschijn gehaald. Old-school techniek met de heattool en een acrylblok toegepast, al was het wel weer even oefenen!
Clear embossing poeder en inkt Embossingpoeder & Accessoires – Scrapfever
Elizabeth Craft Designs Planner Essentials 5 - 1607
Distress inkt black sooth en vintage photo Ranger Distress Inkt Mini – Scrapfever
Elizabeth Craft Designs Reinforcements Pack 1
Kettinkjes, ringetjes Slotjes, Ringetjes & Overig – Scrapfever
Bedeltjes Bedels Metaal – Scrapfever
1 opmerking:
Gaaf effect je crackles en wat is je hanger leuk geworden, en dat zonder pancakemaker!! Super toffe pagina weer. Ik heb dit jaar nog helemaal niks gedaan aan overzichten, In totaal 1 pagina gemaakt waar ik niet eens tevreden over ben maar ach, wie weet komt het nog.
Een reactie posten